FAQ & výhody  PARTYexpert.eu

odpověď

Pro zaregistrování klikněte na Registrace a zadáním svého e-mailu a hesla se zaregistrujete.

odpověď

Po dobu tří měsíců od registrace (nyní do konce roku 2021) mají všichni noví dodavatelé zaktivněné členství Bronze. Pokud máte zájem si členství zvýšit, v Nastavení účtu zvolte Členství a Objednávky a objednejte si zvolené členství.

odpověď

Nejdříve se zaregistrujte. Poté klikněte na Poptávky a Zadat poptávku. Vyplňte potřebné údaje poptávky a zvolte požadované kategorie. Pokud chcete, aby se poptávka jen zobrazovala v přehledu poptávek, tak ji odešlete. Pokud chcete, aby byla rozeslána všem relevantním dodavatelům, zaškrtněte políčko - Žádost o automatické oslovení dodavateli. Poptávka bude v obou případech uložena ve vašem profilu - Mé poptávky, kde si ji můžete prohlédnout, případně upravit.

odpověď

Po přihlášení si vytvořte poptávku a vyčkejte na její schválení. Mezitím si vyberte v katalogu dodavatelů své dodavatele a v náhledu, či detailu konkrétní firmy ji zaškrtněte.
Nebo si je již předem můžete uložit do oblíbených (kliknutím na srdíčko na kartě dodavatele) a poté si je z oblíbených jen zvolit zaškrtnutím výběru do poptávky. Klikněte na tlačítko Hromadná poptávka a objeví se vám okýnko se zvolenými dodavateli, vyberete svou poptávku, a tu svým zvoleným dodavatelům odešlete.

odpověď

Změnu údajů provedete po přihlášení ve svém profilu po kliknutí na Můj účet nebo Změna hesla.

odpověď

Svůj profil najdete kliknutím na své jméno nahoře v liště nebo kliknutím na panáčka.

odpověď

S dodavatelem si můžete začít psát zprávy poté, co si vaši poptávku dodavatel vybere.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace